Pri objednávkach v rámci Slovenska nad 38 € poštovné len 1 €, pri doprave kuriérom a zásielkovňou dokonca zdarma!


PREČO SLUŽBOU ZÁSIELKOVŇA SK?

Milý zákazník,

ak Vám nevyhovuje doručenie kuriérom ani poštou, ponúkame Vám ďalšiu možnosť doručenia. Spoločnosť Zásielkovňa SK disponuje pobočkami na celom území Slovenska a Českej republiky. Objednávky môžete uhrádzať priamo na pobočkách alebo elektronickým bankovníctvom. Pre zákazníka v Českej republike naviac je oproti pošte i kuriérnym službám bezkonkurenčne nižšia cena.
 

Ako to funguje?


Pri objednávke v našom eshope si vyberte pobočku Zásielkovne, ktorú máte najbližšie.

Hneď ako podáme zásielku k preprave, tak obdržíte email s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online na stránke Zásielkovne.

Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto (pobočku) vám zásielkovňa pošle SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť.

Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla. Alebo po ňu napríklad niekoho poslať – stačí vedieť heslo.

Pokiaľ akurát cez týždeň nemáte čas, pošlite (Zásielkovni) spätnú SMS a Zásielkovňa vám zdarma predĺži dodaciu lehotu až na 21 dní.
 

Veríme, že Vám nebude prekážať malé obmedzenie pre nadrozmerné zásielky, pri ktorých by sme nemohli garantovať výhodnú cenu za prepravu. Zásielku po dohode s Vami dopravíme iným spôsobom (kuriérom alebo poštou za rovnakú cenu).
Obmedzenie sa týka zásielok
- presahujúcich hmotnosť 10 kg
- ktorých súčet rozmerov (dĺžka+šírka+výška) presahuje 150 cm
- ktorých dĺžka jednej zo strán presahuje 120 cm
- s menšími
rozmerm ako 10x7x1 cm)
- pri dobierke s hodnotou vyššou ako 700 €.


V Kežmarku, 14. 9. 2017  

                                                                             Vaše kníhkupectvo