Pri objednávkach v rámci Slovenska nad 38 € poštovné len 1 €, pri doprave kuriérom a zásielkovňou dokonca zdarma!


Handrová bábika

Cole Daniel | Ikar | 2017

Williama Fawkesa, známeho pod prezývkou Wolf, pred štyrmi rokmi postavili mimo služby pre zúrivý útok na podozrivého, ktorého súd zbavil viny, a práve ho rehabilitovali. Prchký detektív, ktorý...

máme na sklade
vyexpedujeme do 1 dní
Do košíka
Cena: 13,90 €
Naša cena: 11,12 €
Vaša zľava: 20%

Ragdoll

Cole Daniel | Orion Books | 2017

The global bestseller - an exciting thriller with twists and turns you won't see coming for fans of Robert Galbraith, Paula Hawkins and Jo Nesbo. THE INTERNATIONAL BESTSELLER'Superb thriller...

Vypredané
vypredané
Cena: 19,69 €
Naša cena: 17,72 €
Vaša zľava: 10%