Pri objednávkach v rámci Slovenska nad 38 € poštovné len 1 €, pri doprave kuriérom a zásielkovňou dokonca zdarma!


Ragdoll

Cole Daniel | Orion Books | 2017

THE INTERNATIONAL BESTSELLER'Superb thriller writing.' Peter Robinson'A brilliant, breathless thriller' M.J. Arlidge'A high concept solution to a mystery' Sophie HannahA body is discovered with...

na sklade u nášho dodávateľa
vyexpedujeme do 14 dní
Do košíka
Cena: 9,35 €
Naša cena: 8,42 €
Vaša zľava: 10%

Hadrový panák

Cole Daniel | Knižní klub | 2017

Hrůzná, ale úžasná! Detektivka roku je tady… O téhle knize nebudete moci přestat mluvit.Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud...

na sklade u nášho dodávateľa
vyexpedujeme do 14 dní
Do košíka
Cena: 16,40 €
Naša cena: 14,76 €
Vaša zľava: 10%

Handrová bábika

Cole Daniel | Ikar | 2017

Williama Fawkesa, známeho pod prezývkou Wolf, pred štyrmi rokmi postavili mimo služby pre zúrivý útok na podozrivého, ktorého súd zbavil viny, a práve ho rehabilitovali. Prchký detektív, ktorý...

máme na sklade
vyexpedujeme do 1 dní
Do košíka
Cena: 13,90 €
Naša cena: 11,12 €
Vaša zľava: 20%

Ragdoll

Cole Daniel | Orion Books | 2017

The global bestseller - an exciting thriller with twists and turns you won't see coming for fans of Robert Galbraith, Paula Hawkins and Jo Nesbo. THE INTERNATIONAL BESTSELLER'Superb thriller...

Vypredané
vypredané
Cena: 19,69 €
Naša cena: 17,72 €
Vaša zľava: 10%